Партія «Європейська Солідарність» ініціює зміни до Конституції України, з метою закріплення статусу Криму, як кримськотатарської національно-територіальної автономії, – про це під час прес-конференції сказав кандидат у народні депутати від партії «Європейська Солідарність» Ахтем Чийгоз.

В рамках діяльності комітету з прав людини і національних меншин, ми будемо ініціювати законопроект щодо статусу кримськотатарського народу в Україні, а також внесення змін до Конституції щодо статусу Автономної Республіки Крим. А саме надання їй статусу кримськотатарської національно-територіальної автономії», – сказав він.

В рамках роботи комітету планується широка співпраця з громадськими організаціями, в яких є пропозиції по вдосконаленню законодавчої бази прав людини, – наголосив Ахтем Чийгоз.

«Даний комітет матиме широку можливість продовжувати роботу з громадськими організаціями, які знаходяться на території України та здійснюють правозахисну діяльність. На сьогодні вони вже озвучили, що в них є велика кількість пропозицій щодо цього напрямку», – зазначив політик.