Люстрація директора ДБР Романа Труби – це питання національної безпеки. Про це  активісти Партії «Європейська Солідарність» заявили сьогодні в головному офісі Державного бюро розслідувань. Головною вимогою акції було негайне припинення політично мотивованих переслідувань волонтерів та добровольців, які з 2014 року чинять опір російській агресії.

«Події останніх тижнів показали, що Директор ДБР Роман Труба діє за вказівки соратника Януковича – Андрія Портнова та в інтересах Федерального служби Безпеки Російської Федерації. Люстрація директора ДБР Романа Труби – це питання національної безпеки. За його керівництва Бюро перетворилося на інструмент переслідування опозиційних кандидатів у народні депутати, знищення волонтерського руху, дискредитації Збройних сил України», – заявила лідер молодіжного крила Партії «ЄС», кандидат в народні депутати Дінара Габібуллаєва.

Лідер молодіжної організації «Європейської Солідарності» нагадала, що з початком виборчої кампанії слідчі ДБР відкрили низку кримінальних проваджень, за якими почалися переслідування кандидатів в народні депутати від Партії «Європейська Солідарність».