Заяви спікера Держдуми РФ В’ячеслава Володіна щодо можливості втрати Україною низки областей спрямовані на загострення агресивної дискусії всередині нашої держави. Українська влада не повинна залишати без реакції такі цинічні випади російської сторони. Про це журналістам наголосила депутат фракції «Європейська Солідарність», голова комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом Іванна Климпуш-Цинцадзе.

«Це ще одне намагання загострити агресивний дискурс всередині країни. Мені прикро, що тільки кілька міністрів висловилися на Фейсбуці з цього приводу. Ми також почули заступника міністра закордонних справ, який також висловився тільки на Фейсбуці», – зазначила голова комітету. 

Вона додала, що на погоджувальній раді спікер Верховної ради Дмитро Разумков назвав такі заяви неприпустимими.

«На жаль, офіційної заяви МЗС з цього приводу не було… Мене турбує, що МЗС у переддень зустрічі у Нормандському форматі поводиться «нижче води, тихіше трави», щоб ні в який спосіб не розізлити Російську Федерацію і не дратувати Кремль», – наголосила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

«Така політика умиротворення і ігнорування ще ніколи не призводила до того, щоб країна спроможно себе захищала», – підкреслила вона.