Питання безпеки є запорукою розвитку української держави та її економічного зростання. Партія «Європейська Солідарність» і далі наполягатиме на незмінності позиції європейських структур в питаннях протидії військовій агресії Росії проти України. Про це народний депутат фракції БПП, виконуюча обов’язки Голови комітету з питань європейської інтеграції Марія Іонова заявила сьогодні на прес-конференції «Безпека. Жінки. Мир»  в інформаційному агентстві «Укрінформ».  

«Безпека є запорукою економічного зростання, свобод та скорочення бідності. Тому, без твердого опору агресії такої досвідченої команди, якою є «Європейська Солідарність», неможливо буде забезпечити мир та стабільність в нашій державі. Ми будемо продовжувати тримати цю лінію оборони. Це є частина економічної свободи України, це є запорукою процвітання України, кожного громадянина, кожної людини», – заявила Марія Іонова.

За словами Марії Іонової, українська сторона у співпраці зі структурами Європейського Союзу буде наполягати у незмінності позиції в питаннях протидії військової агресії Росії проти України, звільнення українських в’язнів та військовополонених, а також посилення санкційного тиску на агресора: «Ми будемо посилювати санкційний тиск в сфері заборони на військову та технічну співпрацю з Російською Федерацією. Також ми продовжимо координацію в політичній і безпековій сферах щодо невизнання анексії Росією українського Криму».