Одне із стратегічних завдань держави – це  євроінтеграція енергетичного комплексу, переконана заступниця Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції, волонтер Наталія Бойко, яка приєдналась до «Європейської Солідарності» і балотуватиметься на наступних парламентських виборах у команді Петра Порошенка.

«Для мене очевидним є те, що ми маємо продовжувати євроінтеграцію енергетичного комплексу країни. Насамперед йдеться про завершення двох ринкових реформ (ринку газу та електроенергії – ред.), відповідно до тих часових рамок, які були поставлені і відповідно до взятих нами зобов’язань. Це зміцнення енергетичної незалежності, курс на подальшу інтеграцію наших ринків на ринки ЄС”, – заявила вона в ефірі програми “Свобода слова” каналі ICTV.

“Завдяки Петру Порошенку ми отримали жорстку позицію у переговорах із «Газпромом», і я думаю, що ця політика повинна продовжуватися. Нам не можна йти на поступки Путіну, гратись у якісь домовленості, адже ми чітко знаємо, скільки насправді коштує знижка на російський газ», – нагадала Наталія Бойко.