Непрофесійний, недосвідчений та некомпетентний президент Зеленський та його команда постійно створюють скандали, які вражають не тільки українське суспільство, а й міжнародних партнерів нашої держави. Про це написав депутат фракції «Європейська Солідарність» Микола Княжицький на сторінці у соціальній мережі Facebook.

«Все приховане стає явним, а життя перемагає віртуальну реальність, якою нова влада обдурила українців на виборах 2019 року. З перших днів Нового року ми є свідками вражаючих скандалів, які генерує Президент В. Зеленський і його команда», – зазначив депутат.

Він нагадав, що Офіс президента забрехався у версіях про його поїздку до Оману, від якої з подиву не міг вийти держсекретар США.

«Політики, експерти і політично активні громадяни не отримали жодної відповіді на запитання, чи Зеленський зустрічався там з посланцями Путіна, щоб таємно про щось домовлятися», – також зауважив Микола Княжицький.

Представник «Європейської Солідарності» підкреслив: « Українців шокувало збиття нашого літака над Тегераном, а ще більше відсутність професіоналізму, окозамилювання і відсутність вчасної реакції, що їх продемонструвала нова влада. З незрозумілих причин Зеленський, наша дипломатія і спецслужби більше довіряли іранцям, ніж нашим західним союзникам. Хоча Тегеран кілька днів брехав про причини катастрофи».

«Як наслідок, українці не можуть бути певні безпеки власної та безпеки всієї країни, проти якої воює Росія – союзник Ірану, яка постачає озброєння іранцям, з якого і збито наш літак», – підкреслив Микола Княжицький.

Він також зауважив, що Зеленський як і «президент Голобородько» мав би їздити на велосипеді і жити як простий українець. «Насправді кортеж Зеленського вже більший за кортеж Януковича, він відпочиває у найдорожчих готелях і все ще заробляє на 95 Кварталі», – додав він.