Підписанням законів про РРО президент ліквідує спрощену систему оподаткування.

Про це написала народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Ніна Южаніна на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

«Чесно кажучи, до останнього була переконана, що у знищенні ФОПів зацікавлені лише декілька народних депутатів, які замість мізків озброїлися гаслом «податки повинні сплачувати всі».

Але із сьогоднішнього прес-марафону виходить, що і президент не зрозумів, що означатиме зобов’язати кожного підприємця (крім платників єдиного податку першої групи) застосовувати касові апарати, а ще й до того вести складський облік.

Він навіть не поцікавився, проти чого виступають підприємці, які вже неодноразово виявляли свою позицію біля Офісу президента», – написала Южаніна.

Вона зауважила, що Зеленський не прислухався до думки експертів, які проаналізували законопроекти про РРО та «кешбеки».

«Заїжджена фраза «коли компанії не захотіли платити нормально податки, вийти з тіні, вони придумали, що будуть оформлювати все на ФОПи» свідчить тільки про одне: президент навіть не намагався дослухатися до експертів, які розібралися в усіх підводних каменях законопроектів про РРО і кешбеки і прагнули донести свою думку до влади. Наголошую: підписанням цих законів пан Зеленський ліквідує спрощену систему оподаткування як таку!», – зазначила Южаніна.