Учасник бойових дій на Донбасі, член команди Партії «Європейська Солідарність» Олексій Петров заявив про політичну вмотивованість дії працівників Державного бюро розслідувань, які сьогодні проводять обшуки в помешканні волонтера Юрія Бірюкова.

«Я був волонтером з березня 2014 року. Я пам’ятаю, у якому стані було українське військо: залізні каски часів СРСР, гумові капці, радянські рації… На кожного волонтера, такого як Юрій Бірюков, люди покладали надзвичайно великі надії. Батьки наших бійців благали придбати за будь-яку ціну бронежилети, кевларові каски, тепловізори… І таких батьків були тисячі. Ми пам’ятаємо, як вся Україна збирала на це гроші. Зараз чомусь у ДБР виникли питання до одного з лідерів волонтерського руху. А чому у ДБР не виникає питання до тих, хто роками грабував українське військо – колишніх міністрів оборони, колишніх начальників Генерального штабу, політиків, які привели в Україну «русскую весну»?», – заявив Олексій Петров.

Олексій Петров зауважив, що рішення про проведення обшуку було ухвалене одразу ж після реєстрації Юрія Бірюкова кандидатом в народні депутати від партії “Європейська Солідарність”.