Росія відчула слабкість вищого керівництва України і одразу почала повертати собі втрачені позиції на зовнішньополітичній арені. В той же час, через відсутність чіткої позиції нового президента в Україну повертаються втікачі режиму Януковича. Все це надзвичайно ускладнює опір нашої держави російській агресії. Про це представник команди «Європейської Солідарності» Олексій Петров заявив у вечірньому ефірі телеканалу «Прямий».

«Немає такого поняття – війна на сході. Війна – тонка лінія окопів проходить на сході, йде через парламент, наше життя на виходить на зовнішньополітичну арену.

Вночі у Парламентській Асамблеї Ради Європи було ухвалене рішення про повернення російській делегації права голосу без будь-яких умов. Це означає, що Росія відчула нашу слабкість на міжнародній арені, відчула свою силу та безкарність. І в цьому велика проблема.

На війні страшно, але коли за спиною воїнів є держава, народ, дипломати та політики, ти відчуваєш себе впевнено. Але коли ти знаєш, що за твоєю спиною незрозуміло що відбувається, повертаються соратники Януковича, половина населення наче вже підтримує федералізацію України, то для Збройних сил України це страшний удар в спину», – заявив Олексій Петров.