Звільнення Криму від російської окупації передбачає програма лише однієї політичної сили – партії “Європейська Солідарність”, а реваншисти з команди Януковича атакують усі європейські реформи. Про це заявив лідер партії Петро Порошенко під час спілкування з кримськими переселенцями.

“По всім напрямкам – армія, мова, віра – йде наступ. Ліквідують децентралізацію, ліквідують судову систему. Ключовий реванш – це коли всі бандити Януковича зараз поприїжджали. При мені вони носа боялися показати, зараз вони відчувають себе господарями. І наша тверда і принципова позиція – ми будемо захищати наші надбання, ми будемо захищати нашу державу. Не випадково питання Криму знаходиться в програмі лише нашої партії», – наголосив Порошенко. 

“Зараз не можна мовчати, необхідно об’єднати усіх довкола «Європейської Солідарності», бо це єдина команда, яка здатна захистити країну і відстояти здобутки останніх п’яти років. Саме тому я не можу кинути політику і йти відпочивати, бо крім нас цього ніхто не здатен зробити”, – переконаний Петро Порошенко. 

Він подякував місцевим жителям за гостинність, патріотизм і віру у спільну перемогу. Кримський квартал у передмісті Києва створили волонтери-патріоти із Криму. Зараз це домівка для десятків активістів, ветеранів і всіх, хто  власними руками зміцнює Україну та бореться за повернення українського Криму. Запрошення відвідати Кримський квартал Петро Порошенко отримав під час зустрічі з севастопольськими активістами у партійному офісі в День міста Севастополь.