Оновлена команда партії “Європейська Солідарність”, яка передусім є партією державників, унікально поєднує досвід тих, хто рятував країну в найважчі часи: бойових ветеранів, волонтерів, добровольців, – і найдосвідченіших та найчесніших політиків, які стоять за втіленими реформами і формуванням міжнародної проукраїнської коаліції. Про це Голова партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко заявив під час виступу перед прихильниками у Рівному.

«Ми дійсно разом з вами багато що зробили за 5 років: відродили Збройні сили – зусиллями добровольців, воїнів, волонтерів. Нові Збройні сили України, які захистили нашу незалежність, захистили нашу територіальну цілісність і зберегли Україну”, – нагадав Порошенко.

“Довелося чекати цілих 23 роки, аж поки не прийшла наша команда і в усіх селах, селищах постягувала з постаментів кам’яних істуканів Леніна. 23 роки до нас цього ніхто не наважувався зробити. Це була наша принципова позиція – відродження української державності, української ідентичності» – наголосив п’ятий президент України.

Саме тому, що не можна ігнорувати здобутий за минулі п’ять років унікальний досвід державного будівництва, 30% партійного виборчого списку складають найбільш досвідчені проєвропейські політики, – зазначив Порошенко.

«Ми вітаємо запит суспільства на оновлення політичного класу, але вважаємо неприпустимим і небезпечним ігнорувати позитивний досвід тих політиків, які довели свою здатність вирішувати найскладніші завдання, які стоять перед країною. Наша команда почула вашу критику, врахувала її і в стратегії, і в програмі, і в партійному будівництві. 70% нашої команди – це нові люди, які ніколи не були у парламенті чи уряді, але вони є державниками, патріотами і довели це своїми справами», – сказав Петро Порошенко.