Команда партії «Європейська Солідарність» йде до парламенту, аби реалізувати свій стратегічний план і досягти повноправного членства України в НАТО та Європейському Союзі, – про це лідер партії Петро Порошенко заявив на зустрічі із представниками «Солідарної молоді» у Рівному.

«Ми здатні боротися за мову, ми здатні боротися за віру, ми здатні боротися за децентралізацію, ми здатні боротися за енергетичну незалежність, здатні боротися за українську школу. Ми здатні боротися за Україну і її європейське майбутнє. Якщо ми не захистимо європейське майбутнє України – в України не буде ніякого майбутнього, бо повернеться лише російське минуле», – заявив Голова партії «Європейська Солідарність».

Він нагадав, що з часів здобуття Незалежності на словах багато політиків були “за” європейську та євроатлантичну інтеграцію, але ці заяви не були підкріплені жодними діями. “Тільки наша команда п’ять років тому почала справжні рух до членства в НАТО і Євросоюзі, коли український народ на Майдані зробив свій цивілізаційний вибір”, – наголосив Петро Порошенко.

«Зараз європейський вибір знаходиться під такою ж загрозою, як і в 2013 році. Ми знаємо як робити європейську інтеграцію, ми знаємо, як робити нашу інтеграцію в НАТО. Нашою перемогою є те, що сьогодні ці процеси підтримують вже 70% українців, а коли мене тільки-но обрали президентом – НАТО підтримувало лише 16%, а Європейський Союз – лише 30% українців» – зазначив Петро Порошенко.

“Велика мета надихає. Велика мета дисциплінує. Європейська та євроалтантична інтеграція – це як їзда на велосипеді. На ньому не можна стояти. Ти або їдеш рішуче вперед – або падаєш і повзеш назад. Ми не дамо країні впасти. Ми рішуче рухаємо країну вперед. Ми будемо тим GPS-навігатором, який точно покаже дорогу, точно розповість – що робити, і не допустимо, щоб будь-хто нас обдурив солодкими співами обіцянок”, – наголосив лідер “Європейської Солідарності”.