Фракція «Європейська Солідарність» зареєструвала альтернативну постанову Верховної Ради щодо збиття українського пасажирського літака в Ірані. В своїй постанові «Європейська Солідарність» наполягає на фаховому інформуванні суспільства щодо цього питання усіма причетними до цього владними структурами.

Про це заявила народний депутат з фракції «Європейська Солідарність», голова комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом Іванна Климпуш-Цинцадзе в коментарі журналістам.

«В постанові, яка вчора була ухвалена комітетом у закордонних справах не були взяті до уваги пропозиції депутатів з нашої фракції.  Тому ми зареєстрували альтернативну постанову з нашою основною вимогою – фахове інформування суспільства по цьому питанню», – додала політик.

«Ми вважаємо, що то як висвітлювалась і коментувалась ця трагічна подія – це не просто комунікаційний провал влади в середині країни, а й серйозний іміджевий удар по Україні назовні», – зауважила вона.

«Коли весь світ вже визнав і підтверджував, що іранська ракета збила український пасажирський літак – наша влада далі продовжувала розглядати якісь різні версії. Це соромно. Ми бачимо по публікаціям у провідних, міжнародних ЗМІ, що вони кепкують з позиції України. Я не готова, аби кепкували з моєї країни», – наголосила  Іванна-Климпуш- Цинцадзе.