Попередня українська делегація в ПАРЄ завжди мала чітку узгоджену позицію і домагалася включення в порядок денний асамблеї всіх важливих для України питань, натомість делегація нового скликання в ПАРЄ, сформована монобільшістю, не має достатньо професіоналізму, а найстрашніше – не має бажання відстоювати позицію України на цьому міжнародному майданчику.

Про це в коментарі журналістам наголосила народний депутат з фракції «Європейська Солідарність», голова комітету з питань інтеграції України з ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе.   

«Мені складно спрогнозувати, чи впорається нова делегація в ПАРЄ, але я не бачу взагалі бажання. Це мене найбільше турбує. Я не бачу бажання відстоювати, формулювати свою позицію, позицію України. Допомагати цією позицією задля презентації державного інтересу. Мені здається, що зараз ми маємо «беззубу» делегацію в ПАРЄ, яка навряд чи буде спроможна діяти з такою ж ефективністю, з якою діяла попередня делегація. І так само швидко орієнтуватися і реагувати на загрози, які виникають з різних комітетів ПАРЄ чи від різних політичних груп країн», – підкреслила голова комітету.    

Народний депутат наголосила, що нова українська делегація в ПАРЄ має відстоювати інтереси України, а не йти на поступки Російської Федерації. 

«Якщо ця влада говорить «яка різниця», то мені незрозуміло, які внутрішні ідеологічні настанови отримали депутати «слуги народу», які наразі складають більшість в українській делегації в ПАРЄ», – додала вона.