Два роки тому ніхто не вірив, що Україна отримає безвізовий режим, але команда Петра Порошенка досягла такого неймовірного дипломатичного результату, – наголосила під час робочої поїздки до Львова Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко, яка увійшла до першої п’ятірки виборчого списку партії “Європейська Солідарність”.

«Ключова заслуга того, що ми сьогодні маємо безвіз, маємо Угоду про асоціацію, що ми рухаємося до ЄС і НАТО і що нас на цьому шляху нічого не зупинить, в першу чергу, належить Небесній сотні, нашим воїнам, які щодня захищають територіальну цілісність України. Також хочу сказати, що я пишаюсь тим, що належу до тієї команди, яка два роки тому разом з Президентом Порошенком, з нашим дипломатичним корпусом зробила те, чого не могли зробити інші парламенти, – а саме безвізовий режим. А знаєте чому? Тому що в кожного народного депутата був дипломатичний паспорт, з яким вони спокійно і вільно їздили за кордон», – зауважила політик.

«Сьогодні безвізові закордонні паспорти мають мільйони українців. Я пишаюсь тим, що нам вдалося це зробити. Також наша команда зробила багато для того, аби в Україні з’явилися лоу-кости, аби українці могли мандрувати більш економно, ніж раніше», – підкреслила Ірина Геращенко.

При цьому вона наголосила: «Звичайно, на цьому наш шлях не закінчується. І ми бачимо своїм великим викликом зробити так, аби всі українці могли отримати біометричний паспорт і мали можливості мандрувати і хотіли повертатися в Україну».

Перший заступник Голови ВР підкреслила, що наступна мета України – це членство в ЄС і НАТО. «Очевидно, що без кожного з вас ми цього не зробимо. Давайте разом мандрувати і разом будувати Україну в Європі і Європу в Україні. ЄС і НАТО з Україною, адже в іншому випадку вони точно будуть слабші», – резюмувала Ірина Геращенко.