«Європейська Солідарність», так само як і інші політичні сили меншості, дуже чітко наголошує на необхідності врахування позиції Венеційської комісії і застережень Конституційного суду України при голосуванні за зняття депутатської недоторканності, – про це сказала журналістам співголова фракції політичної партії «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко за підсумками погоджувальні ради.

«В ході обговорення важливого законопроекту щодо зняття депутатської недоторканності, окрім однієї політичної сили – партії більшості, всі інші політичні сили дуже чітко наголосили, що питання зняття депутатської недоторканності стоїть на порядку денному і всі мають його підтримати.

Але Верховна рада України має діяти бездоганно. Не вигадувати український ровер чи самокат, а їхати на потязі, який приведе нас до Європейського Союзу», – особливо підкреслила Ірина Геращенко.

За її словами, під час обговорення також наголошувалось на важливості врахуванні і висновку Конституційного суду України, і так само висновку Венеційської комісії, який повністю підтверджує ці самі застереження.

«Для того, щоб не було жодної підстави для Конституційного суду скасувати наше з вами перше голосування, важливо, щоб ми з вами врахували ці застереження», – звернулась вона до учасників погоджувальної ради.

Ірина Геращенко також повідомила, що фракція «Європейська Солідарність» підготувала відповідний проект закону для того, щоб проголосувати дане рішення без процедурних порушень.