Україна має робити практичні кроки у співпраці з Північноатлантичним альянсом, які стануть нашим внеском у колективну безпеку, – так прокоментувала рішення української сторони стати операційним партнером НАТО в Іраку народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Ірина Фріз.

«Сьогодні було озвучено рішення України щодо готовності стати операційним партнером НАТО в Іраку. Це правильний та необхідний крок на шляху нашої євроатлантичної інтеграції», – зазначила Фріз на своїй сторінці у мережі Facebook.

«Переконана, що більш активна і головне – практична співпраця України з Альянсом дозволить якісно зміцнити статус нашої країни для організації Північноатлантичного договору та сприятиме процесу вступу до нього. Грузія, яка свого часу ухвалила подібне рішення щодо участі в операційному партнерстві, значно зміцнила відносини з Альянсом та підвищила свої шанси на вступ в НАТО», – повідомила Ірина Фріз.

«Впевнена, що не лише на одних вимогах до наших партнерів має будуватись система безпеки. Ми так само маємо робити внесок у нашу спільну євроатлантичну колективну оборону і виводити на новий рівень нашу співпрацю та взаємодію», – наголосила Ірина Фріз.