Софія Федина: Оновлена партія «Європейська Солідарність» має стати фундаментом для єднання прогресивних демократичних сил

Про це доцент кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби Львівського національного університету ім. Івана Франка Софія Федина сказала під час виступу на з’їзді партії «Європейська Солідарність».

«Я дуже хочу, щоб оновлена «Європейська Солідарність» стала фундаментом для єднання усіх прогресивних, демократичних і небайдужих сил», – наголосила вона. При цьому С.Федина закликала патріотів виступити єдиним фронтом на захист України.

«Я звертаюся до патріотичного табору – сьогодні надзвичайно важливий бій за Україну….Наше завдання – відкинути партійні амбіції і забути про персональні образи. Якщо для вас пріоритет Україна, то ми маємо йти єдиним сильним фронтом», – сказала вона.

AE__7427

«Я обираю тих, з ким мені по дорозі, я обираю тих, хто хоче перемогою закінчити війну, хто хоче правової держави, розвитку економіки. Але ще більше – я стою поруч з тими, хто готовий дати відсіч російському агресору. Сьогодні я обираю «Європейську Солідарність»», – зазначила С. Федина.

Вона позитивно оцінює ініціативу партії провести праймеріз. «Я поважаю Петра Порошенка і «Європейську Солідарність» за те, що ви погодилися провести громадський праймеріз. Це неймовірна можливість привести до влади людей безкомпромісних, яким довелося вчитися стріляти на передовій, яким довелося разом сформувати армію практично «з нуля». Я хочу, щоб саме такі українці сьогодні відчули свою відповідальність перед державою і прийняли бій не тільки на передовій, а й в інформаційному просторі, у владних кабінетах. Ми маємо брати відповідальність за державу», – зауважила С. Федина.