Петро Порошенко: у Брюсселі необхідно підтвердити чіткий план щодо вступу україни у ЄС і НАТО

Перший візит новообраного президента України до Брюсселю має бути не тільки символічним, а й наповнитися чітким змістом – про це лідер партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко заявив у своєму зверненні, опублікованому у мережі Facebook.

“Завтра відбудеться дуже важлива і символічна подія – перший візит новообраного президента до столиці Європейського Союзу – Брюсселю.

Для всієї України важливо, щоби окрім символів і розмов ми побачили чіткий зміст. Бо в Януковича теж було багато розмов про євроінтеграцію в той час, коли Україну насправді намагалися повернути в Російську імперію.

Йдеться про те, щоби зберегти наші напрацювання: чотири союзи України та ЄС – енергетичний, цифровий, митний, а головне – підтвердити чіткий план щодо вступу України в НАТО і Євросоюз. Бо членство в НАТО – це є безпека для країни і для громадянина, це є мир на умовах України. А членство в ЄС – це дотримання прав людини і добробут кожного українця. І це основа програми партії «Європейська солідарність». Ми будемо боротися за те, щоби реалізувати цей план.

Завтра важливий день. Тож я бажаю успіху і Україні, і її Президенту”, – наголосив Петро Порошенко.