Андрій Парубій увійшов до першої десятки “Європейської Солідарності”

На противагу медведчукам та реваншистам у парламенті 9-скликання має бути українська сила, – про це Голова Верховної Ради України Андрій Парубій заявив під час з’їзду партії «Європейська Солідарність». Він увійшов до першої десятки партійного списку на позачергових виборах до Верховної Ради 21 липня.

«Ми разом мріяли і вірили в майбутнє України. Але не думали про те, що почнеться російська агресія, а українська армія постане з попелу і дасть відсіч ворогу під Гімн ОУН та привітання «Слава Україні»!

Якщо б хтось сказав, що ми будемо в Києві їхати проспектом Бандери і по вулиці Шухевича, а по цілій Україні не залишиться жодного пам’ятника Леніну. Курс на  ЄС та НАТО стане конституційною нормою, відродиться українська пісня, кіно, мова, українська церква отримає незалежність і стане рівною з іншими церквами світу. Українці по безвізу зможуть подорожувати цілою Європою.

Ворог України завдяки нашій дипломатії та роботі Петра Порощенка стане ізгоєм на міжнародній арені. Ці всі події є нашою, українською дійсністю. Це зробили усі українці та кожен з нас в цьому залі. Кожен на своїй ділянці фронту, на передовій в окопах», – відзначив Парубій.

Він наголосив на тому, що в 2014 році українці вистояли і запустили незворотні зміни.

«Нація змінюється, і ми ніколи не повернемось в рабське ярмо. Як би цього не прагнули демони з минулого, вони намагаються взяти під контроль нашу державу. Вони йдуть на вибори для того, щоб знищити Україну, їхнє завдання капітулювати під нібито хорошими гаслами: федералізації, народовладдя, так званого миру на умовах Москви. Вони хочуть знищити наші здобутки: мову, церкву, НАТО. Але сили реваншу отримають гідну відсіч. В нашій державі достатньо гідних і мужніх громадян, які зупинять ворожі плани.

Побратими, не думайте про вибори, забудьте про рейтинги, ми з вами на війні. Це наша війна, як на Майдані, так на сході.

Ми маємо зупинити пошесть популізму, реваншизму та підліткової безвідповідальності, деяких діячів, які вважають себе політиками. Від рішень наступного парламенту залежить доля держави. Це не іграшки, КВН, не шоу. На противагу медведчукам в парламенті, має бути  українська сила. Не можна без догляду в кімнаті залишати дітей з сірниками, в кімнаті мають бути дорослі. Той, хто може приймати рішення, в кого достатньо сили волі і духу йти на пряме протистояння з ворогом.

Досить хайпу, челенджів, і хештегів, досить приколів, ми маємо захистити Україну. Зараз коли слабодухі рахують відсотки і міряють рейтинги, ми повинні просто йти вперед. Із щитом віри, мечем правди в руках, під знаменами святого Архангела Михаїла, під дзвони Михайлівського, ми йдемо вперед до перемоги», – підкреслив Парубій.