Ахтем Чийгоз: я впевнений, що саме Порошенко звільнить Крим від російської окупації


Справжні патріоти не допустять перемоги так званої п’ятої колони в Україні і не повірять брехливим обіцянкам політичних популістів, – про це заявив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу, колишній в’язень Кремля Ахтем Чийгоз, який увійшов до першої десятки партійного виборчого списку “Європейської Солідарності”.

«Переможці – це ті, хто живе з Україною в серці, хто тут бореться і буде боротись далі, не допустить реваншу проросійських сил. Ніхто нас не зможе розділити і ми ніколи не програємо Росії як в політиці, так і на фронті.
Сьогодні я отримую багато листів з далеких російських таборів, там, за гратами, сидять наші патріоти, справжні переможці, які не бояться тортур і не піддаються залякуванням, вони не здаються і щиро вірять, що Україна переможе», – заявив Чийгоз.

За його словами, Україну об’єднують сотні тисяч кримських татар, які понад 5 років перебувають в окупації, але продовжують боротьбу, ціною власною життя щодня переходять адмінкордон, щоб тримати зв’язок з Україною. Також українців об’єднують ті, хто зі зброєю в руках захищають Батьківщину на Сході, а не ті популісти, які за допомогою брехні та маніпуляцій вводять людей в оману.

«Я сьогодні тут, бо сотні тисяч моїх співвітчизників вірять в Україну і продовжують боротьбу. Я впевнений, що саме Петро Порошенко звільнить окупований Крим від військ Путіна і Україна знову стане соборною і неподільною державою», – додав Ахтем Чийгоз.