Відома львівська волонтерка Софія Федина увійшла до першої десятки партії “Європейська Солідарність”

“Голос” львівського Євромайдану, відома волонтерка, політолог-міжнародник Софія Федина приєдналася до команди Петра Порошенка.

«Я маю честь належати до великого українського народу, народу вільного  і сильного, народу, який ніколи не зазіхав на  чуже, але вміє боронити своє, народу-воїна, вершителя історії і народу, який вміє перемагати. Тому коли мені особливо важко, я притуляюсь до української землі, напоєної кров’ю  героїв. Повірте, ця земля дає силу рухатись уперед», – зазначила вона.

За словами Софії Федини, у часи зневіри вона згадує про героїв минулих століть, воїнів-звитяжців, які не здавались незважаючи  на будь-які перепони, що стояли на їхньому шляху. Тому й сьогодні українці не мають права здаватись і наше завдання – не допустити реваншу проросійських сил і п’ятої колони.  

«Коли я справді не знаю, що робити, куди йти, як правильно діяти, я згадую заповіти наших предків, а вони казали: «Встань і борись, слухай і дій, здобувай і перемагай!». Україна має творити нове, європейське життя за власним бажанням і з власної волі. Наше коріння –  у глибині віків, і саме воно дає право нам силу. Україна в мене одна, іншої у мене немає, і я її боронитиму до останньої краплі крові», – підсумувала Софія Федина.