Герой України Михайло Забродський приєднався до команди Порошенка

Легендарний командир 95-ї бригади, Герой України, генерал-лейтенант Михайло Забродський увійшов до першої десятки виборчого списку партії “Європейська Солідарність”.

«Хтось призначає на посади кадри з «95-го кварталу», а для нас важливіші ті, хто пройшов 95-ту бригаду» , – зазначив Петро Порошенко, представляючи Михайла Забродського.

«Як у будь-якій військовій операції, в будь-якому бою завжди є ділянка, яка може в певний момент часу стати критичною. Сьогодні такою ділянкою є Верховна Рада майбутнього складу. І є команда, яка готова взяти на себе відповідальність за цю ділянку. Команда, в якій збалансовано поєднано досвід, знання, енергія і молодість», – наголосив Михайло Забродський.

«Навесні вже для когось дуже далекого 2014 року ми всі зробили вибір. Ми чітко усвідомили – наше місце лише в родині європейських народів і ми будемо в цій родині, незважаючи на певні проблеми, які там існують. Ми чітко усвідомили, що наше місце лише в одному строю із збройними силами і арміями провідних країн світу, я маю на увазі Північноатлантичний альянс», – сказав Забродський.

На його переконання, немає іншого шляху, як ще можна протидіяти північному сусіду з його зазіханнями на статус світового лідера, як членство в НАТО.

«На жаль, ціна, яку заплатила наша країна з 2014 року за всі прагнення, досягнення і навіть за прорахунки – дуже висока. Ми вже заплатили життям і здоров’ям тисяч найкращих синів і доньок України. І дозволити в угоду чиїмось політичним амбіціям або черговим віянням змінити курс – це означає перш за все зрадити їх пам’ять. Впевнений, що «Європейська Солідарність» не дозволить нікому це зробити, саме тому я тут»,- сказав Забродський.

Він також зазначив, що захист країни – це не тільки лінія фронту на передовій. «Вона проходить через зал Верховної Ради, судових засідань, через ток- шоу, інформаційні центри і завершується за столом перемовин, можливо в Брюсселі, можливо в Парижі, а можливо і в Мінську, але вона є», – додав він.

«Петро Олексійович, дякую, що нагадали всій країні, що номер 95 – це перш за все тактичний номер одного з славетних з’єднань наших Збройних сил, а аж ніяк лише назва популярного телепроекту, в якому  пропонують зніматися всій країні», – зауважив він.