Олег Синютка: Порошенко започаткував одну з найуспішніших реформ – децентралізацію

Українці повинні об’єднатися задля вступу в ЄС і НАТО, адже лише членство в Європейському Союзі гарантуватиме українцям вільне, заможне життя, доступ до сучасної освіти та модерних технологій. А Північноатлантичний Альянс стане гарантією безпеки і надійним захистом від російського агресора, що постійно зазіхає на нашу землю. Про це екс-голова Львівської ОДА Олег Синютка, який увійшов до першої десятки виборчого списку “Європейської Солідарності”, заявив  під час виступу на з’їзді партії.

«Я точно знаю, що Україна не може бути без ЄС і НАТО, водночас я переконаний, що ЄС і НАТО ніколи не будуть повноцінними без нашої країни. Для нас ЄС – не просто абревіатура. ЄС – це заможне життя, забезпечення прав і свобод, а НАТО – насамперед гарантія безпеки як всієї держави, так і кожного громадянина України зокрема. Рецепт успіху простий – нам, як ніколи, потрібна єдність. Це єдність всіх українців для захисту здобутків останніх 5 років, єдність заради побудови заможного життя в Україні, єдність заради перемоги над російським агресором», – зауважив Олег Синютка.

«Сьогодні я маю велику честь і гордість презентувати особливий край, особливих людей, бо наприкінці 1980-х, ще в радянській імперії зла, саме ці люди, галичани, першими підняли наші українські прапори, розпочали боротьбу і сказали: «На карті світу повинна бути незалежна, соборна, самостійна Українська Держава!».

Ми пронесли ці прапори через Помаранчеву революцію, Революцію гідності, через російсько-українську війну, і на президентських виборах продемонстрували, що ми є послідовними прихильниками європейського майбутнього. Я щиро переконаний – щоденна послідовна робота обов’язково дасть позитивний результат – перемогу українства в Україні і підтримку нашої держави в усьому світі», – додав він.

За словами Олега Синютки, однією з найуспішніших реформ стала реформа децентралізації влади, започаткована Петром Порошенком. Ця реформа дала можливість усім об’єднаним територіальним громадам отримати великі матеріальні ресурси задля розвитку і модернізації своїх територій. «На Львівщині завдяки децентралізації ми активно будували дороги, школи, дитячі садочки, нові виробництва, адже ми розуміємо, що українці мають жити краще і заможніше», – наголосив Олег Синютка.