Петро Порошенко: Ми ніколи не підемо в коаліцію з “уламками” Партії регіонів

У новообраному парламенті фракція партії “Європейська Солідарність” у жодному разі не буде об’єднуватися у коаліцію із представниками Опоблоку та інших проросійських політичних сил. Про це Петро Порошенко заявив під час з’їзду партії.

“Євросоюз та НАТО – головне у нашій стратегії, тому ми беремо на себе публічне зобов’язання не вступати в коаліцію з Опозиційною платформою та Опозиційним блоком. Ми розраховуємо, що відповідні заяви зроблять інші політичні сили, які називають себе демократичними і проєвропейськими”, – наголосив Петро Порошенко.

«Європейська солідарність» – це українська державницька партія. Будь-які кроки, які суперечитимуть курсу на остаточний розрив з російським колоніальним минулим, на зміцнення української ідентичності, будь-які атаки на українську мову чи церкву – отримають нашу рішучу відсіч.  

Але ми готові підтримувати ті кроки, які відповідатимуть європейській та євроатлантичній стратегії, зміцненню міжнародної коаліції на підтримку України. Така координація лише збільшить шанси нашої стратегії на членство в Євросоюзі та в НАТО.

Навколо цієї стратегії ми будемо об’єднувати усіх: політиків, громадських діячів, наших міжнародних партнерів. Ми підемо в народ розмовляти з тими нашими співвітчизниками, які ще не готові підтримувати вступ до Євросоюзу чи НАТО”, – наголосив лідер партії.