Яна Зінкевич: Я йду у Верховну Раду в команді Порошенка, щоб не допустити російського реваншу

Медик-доброволець, командир медичного батальйону «Госпітальєри» Яна Зінкевич  іде на парламентські вибори у команді «Європейської Солідарності», щоб не допустити російського реваншу. Вона буде  відстоювати інтереси ветеранів та права жінок.

«Я йду в парламент, щоб не допустити загрози російського реваншу, я йду в парламент, щоб не дати забути тих, хто втратив на війні найцінніше – життя або здоров’я», – сказала вона під час виступу на з’їзді партії «Європейська Солідарність»

«Реванш полягає не тільки у війні чи антиукраїнських законах, він може бути навіть у дискримінації. Дискримінація ветеранів… Ви знаєте, що ветеранів не беруть на роботу, тому що вони ветерани. Це також стосується людей з інвалідністю.  Я прагну, щоб люди з інвалідністю мали доступ до усіх місць, до яких мають доступ інші люди. Верховна Рада – не інклюзивне місце, навіть там є сходи. Або дискримінація жінок… Ми ніколи не погодимося на другорядну роль ні в житті, ні на війні, ні в парламенті. Я буду боротися за рівні можливості», – додала вона.  

«Українців чекають не вибори в парламент, а вибір свого життя, своїх можливостей, своїх мрій. Вибір європейських цінностей – основа яких верховенство життя і рівних прав – це єдиний закон для всіх. Зробіть вибір свого майбутнього», – зазначила Яна Зінкевич.

«Яна Зінкевич вчить всіх нас, як треба любити Україну, як треба боронити Україну. І вона вважає, що на сьогодні лінія вогню має бути у Верховній Раді України спільно з командою «Європейської Солідарності», – сказав Голова партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.