Іванна Климпуш-Цинцадзе: Я йду в парламент у команді Порошенка, щоб курс України на євроінтеграцію залишався визначальним

Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе йде в парламент у команді Порошенка, щоб захистити курс України на європейську і євроатлантичну інтеграцію і не допустити його перегляду.

«Ми маємо Угоду про асоціацію, безвіз, статус аспіранта в НАТО, ми маємо сильну і  міцну коаліцію міжнародної підтримки України. Але ми від більшості суспільства отримали оцінку, яка для нас недосконала. Тому ми можемо обирати – змиритися з тим, що Україна може залишитися слабкою, з хиткими інституціями, або її може потягнути назад  реваншистське кодло, яке зараз активно просувається у парламент, щоб знову перетворити Україну на країну- сателіта. Або ми  можемо іти в парламент для того, щоб продовжувати боротися, щоб європейський і євроатлантичний порядок денний був для нас визначальним», – сказала Климпуш-Цинцадзе під час виступу на з’їзді партії «Європейська Солідарність».  

Вона наголосила, що команда Порошенка іде на вибори до парламенту, щоб «раптом ті, хто нещодавно виграв перегони, не забули про цей порядок денний».

«Ми ідемо, щоб боротися за нашу національну безпеку і оборону, боротися за Угоду про асоціацію і ті пріоритети, які ми заклали в нашу інтеграцію до ЄС, щоб раптом потяг України знову не вирішили скинути з європейських рейок. Ми ідемо боротися проти навали Кремля, боротися проти російських реваншистів, боротися за те, щоб наш голос – голос тих, хто спроможний сформулювати національний інтерес України і  запропонувати порядок денний відносин з Заходом, був почутий і серед наших партнерів. Тому мій вибір – працювати, гуртуватися, боротися і перемагати. Нам для України потрібна оцінка «відмінно», і ми цією великою, міцною, патріотичною, справжньої командою точно її отримаємо»,- сказала Климпуш – Цинцадзе.