Ірина Геращенко: команду Порошенка об’єднує гідність, досвід і бажання працювати над вступом України до ЄС та НАТО

Команда Петра Порошенка йде до парламенту для того, щоб працювати над євроінтеграцією України, не давати послабити міжнародний санкційний тиск на країну-агресора і показувати всім іншим політичним силам приклад ефективної боротьби за власні переконання – про це у своєму виступі на з’їзді партії “Європейська Солідарність” заявила Перша заступниця Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко, яка увійшла до першої десятки виборчого списку партії.

«5 років минуло після Революції Гідності, втім ми всі маємо ніколи не забувати це ключове слово – гідність. Людська, політична, професійна, ідеологічна гідність. Тоді парламент було оновлено більш ніж на 50 відсотків. До парламенту зайшли оптимісти, нові обличчя, одноразові політичні проекти… Я дуже рада, що ми належимо до політичної партії, а не проекту. Одноразові проекти розпадаються, оптимісти у важкі моменти ховаються по кущах і стають дезертирами, а країну на своїх плечах тягнуть реалісти і прагматики», – наголосила Герашенко.

«Сьогодні, коли всі розбіглися по новим проектам, я щаслива, що тут зібралися ті, кого об`єднує гідність, досвід і бажання працювати разом над високою метою – над членством України в ЄС і НАТО», – додала вона.

«Ми всі розуміємо, яким може бути наступний парламент, якою там може бути потужна «п’ята колона». Так, туди можуть зайти багато хороших, з гарною освітою людей, але, як бачимо по попередньому парламенту, людина без принципів і сили волі може дуже швидко зламатися. Наша команда може бути дипломатичною, але й жорсткою, дуже твердою, дуже безкомпромісною в питаннях, які стосуються захисту територіальної цілісності України. Ми йдемо до парламенту не для того, аби тільки з боку підказувати, ми маємо боротися за владу. В нашій команді є люди, які знають, як працювати, як пахати, а не лише критикувати», – підкреслила політик.

«Ми будемо продовжувати нашу політику тиску, в тому числі, на наших партнерів, бо нічого без України про Україну не може бути», – зазначила Ірина Геращенко.