Ірина Геращенко: закликаємо пані Могеріні відвідати не лише Київ, а й Донбас

Високий представник ЄС з безпекової політики пані Федеріка Могеріні має відвідати не лише Київ, а й Донбас, – про це під час презентації платформи «Безпека. Мир. Жінки», яка відбулася в ІА «Укрінформ»,  заявила Перший заступник Голови ВР, член команди партії “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко.

«Ми продовжимо нашу роботу на дипломатичному фронті щодо захисту територіальної цілісності і суверенітету України. В цьому контексті ми надсилаємо листа від Першого заступника Голови ВРУ, віце – прем’єр міністра з питань євроінтеграції інтеграції, в.о. голови Комітету з питань євроінтеграції, Міністра у справах ветеранів до високого представника ЄС з безпекової політики  пані Могеріні, яка має приїхати 8 липня на саміт Україна – ЄС. Це буде не перший візит пані Могеріні, але насправді всі ці роки ми дуже серйозно апелювали до пані Могеріні як до ключового гравця в Європейській комісії в питаннях безпеки, що вона має відвідати Донбас.

Сьогодні ми направимо такого листа до пані Могеріні з проханням відвідати не лише Київ, а й Донбас, аби на власні очі побачити, що там відбувається», – повідомила парламентар та додала, якщо до 8 липня Росія не зробить жодних дій для звільнення українських військовополонених на вимогу рішення морського трибуналу в Гамбурзі, то парламентарі і посадовці будуть закликати пані Могеріні зустрітися з родинами полонених моряків.