У списку партії “Європейська Солідарність” – активісти ГО “Солідарна Справа Громад”, які пройшли за результатами праймеріз

Вісім активістів ГО «Солідарна Справа Громад» за результатами праймеріз потрапили в першу 50-ку виборчого списку партії “Європейська Солідарність”, – про це повідомив член політради партії, журналіст Віталій Гайдукевич.

«Наша ГО «Солідарна Справа Громад» презентувала партії «Європейська Солідарність» результати опитування, зокрема, щодо списків кандидатів у народні депутати і по мажоритарних округах. Нам приємно, що підписаний меморандум реалізується не лише на засадах ідеології, а й присутністю в списках наших активістів. За результатами праймеріз в першу півсотню потрапили вісім людей”, – наголосив Гайдукевич.

“Я думаю, що у другій півсотні буде більше представників ГО, будуть також мажоритарники, які йтимуть по 13-14 виборчих округах. Імена наших активістів презентуватимемо з завтрашнього дня. Крім того, розповімо окремо про кожного активіста, чому саме ця людина іде від партії «Європейська Солідарність», історію людини і чому саме цього кандидата висунула «Справа Громад», – зазначив  Гайдукевич.

Член політради партії, “голос” львівського Майдану, волонтерка Софія Федина відзначила, що у списку партії велика кількість нових людей, які ніколи не були депутатами парламенту, однак кожен на своєму місці працював заради українського народу та Української держави. “Для мене є особливо приємно, що партія «Європейська Солідарність» активно втілює практику європейських політичних сил, і присутність жінок у прохідній частині списку є більшою ніж 30 відсотків”, – також наголосила Софія Федина.