Софія Федина: Україна в НАТО – це запорука миру через перемогу

Член політради партії «Європейська Солідарність», «голос» львівського Майдану, волонтерка Софія Федина переконана, що тільки членство України в НАТО гарантуватиме мир і безпеку кожному українцю.

Про це вона сказала в ефірі телеканалу «Прямий». «Для себе дороговказами у політиці і роботі у Верховній Раді я визначила кілька основних моментів. Перше – це європейська та євроатлантична інтеграція. І коли ми говоримо про НАТО, я б хотіла, аби дуже  багато людей усвідомили, що якби ми були членами Північноатлантичного альянсу, то один постріл в українського солдата означав би постріл у весь альянс. І  коли б за нашою спиною стояв надійний тил багатьох союзників, які б показали зуби кожному агресору, Росія б стріляла в нас, і наші бійці не гинули б», – наголосила Софія Федина.

За її словами, досягнення членства в Північноатлантичному альянсі – це є запорука миру через перемогу, запорука безпеки і майбутнього держави.

«Багато  хто говорить, що нам насамперед потрібні соціальні закони, бо  НАТО, ЄС, томос, армію на хліб не намажеш, а я скажу важливіше – коли у нас буде безпечна, сильна, економічно розвинута країна, в якій будуть діяти стандарти НАТО і ЄС, це означає, що у кожного з нас буде достойна пенсія, достойна зарплата і ми будемо жити як повноцінні європейці», – додала член політради партії «Європейська Солідарність».