Партія «Європейська Солідарність» визначила курс на кадрове оновлення

Партія «Європейська Солідарність» за результатами з’їзду , який відбувся 31 травня та 9 червня 2019 року, визначила курс на кадрове  оновлення. Ми переконані, що лише справжня ідеологічна державницька політична сила здатна протистояти загрозам і витримати ті виклики, які стоять перед Україною.

Партія «Європейська Солідарність» звертається до всіх територіальних, місцевих організацій, первинних осередків із закликом провести аудит партійної структури. Ми переконані, що ті люди, які не поділяють наші цінності, європейську та євроатлантичну стратегію партії, мають залишити лави партії, а фракції у місцевих радах, які не відповідають вказаним критеріям, мають бути розформовані.

Ми усвідомлюємо, що, можливо,  для декого із членів партії основною мотивацією перебування в партії було бажання бути при владі. 

Для нас основним пріоритетом є європейська та євроатлантична інтеграція України, захист її національних інтересів і протидія проросійському реваншу. І тому ми наголошуємо на необхідності оновлення кадрового складу – аби в партійних осередках «Європейської Солідарності» працювали лише ті люди, які готові спільно досягати великої європейської мети України.