Петро Порошенко: У питаннях захисту національних інтересів ми готові допомагати новій владній команді

Команда «Європейської  Солідарності» у своїй політичній діяльності готова допомагати новій владній команді у всіх питаннях, що становлять державний інтерес:  забезпеченні підготовки України до вступу в Європейський Союз та НАТО, а також відсічі спробам антиукраїнських сил розвернути державу назад до російського рабства. Про це лідер партії  Петро Порошенко заявив в ефірі телеканалу «Україна».

«Я – людина, яка точно не сповідує принцип «чим гірше, тим краще».  В питаннях, які становлять державний інтерес, президент Зеленський в разі необхідності точно може розраховувати і на мою пораду, і на моє плече, і на мою допомогу.  Допомагаючи Зеленському, я допомагаю Україні. Як патріот, як людина, для якої Україна – понад  усе, я твердо буду продовжувати цю лінію і в подальшому», – сказав Петро Порошенко.

Лідер Партії «Європейська Солідарність» повідомив, що команда партії поєднує нових людей і відомих політичних професіоналів.  На дострокових парламентських виборах 70 відсотків кандидатів складають люди, які раніше не були в парламенті або Уряді, але, на відміну від інших політичних сил, мають абсолютно унікальну біографію: «П’ять років вони присвятили себе служінню Україні. Я вважаю, що наша команда кандидатів до Верховної Ради є найкращою з усіх учасників виборчого процесу. В нашій команді ви побачите і Героя України генерала Забродського, командувача десантно-штурмових військ. Там, де було важко, генерал Забродський був серед перших і військовим успіхам ми йому дуже зобов’язані. Це і Яна Зінкевич – засновниця і командир батальйону «Госпітальєри». Вона особисто врятувала більше 200 українських воїнів. Навіть будучи пораненною, вона зберегла твердість духу. Це і лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, а також справжній герой Ахтем Чийгоз, який три роки провів в російській в’язниці і відмовився віддати український паспорт. Це й Ірина Геращенко, мій уповноважений по Донбасу, яка врятувала велику кількість полонених та заручників. На відміну від інших політичних сил, де є нікому невідомі експерти, кожен наш новий член команди – це людина, яка відбулася», – зазначив Петро Порошенко.

Він також підкреслив, що у партійному списку «Європейської Солідарності» не менше 30 відсотків кандидаток-жінок, і це є відображенням європейської  політичної  традиції щодо реалізації політичних прав жінок.