Петро Порошенко: Українські громадяни в Криму вірять, що ми звільнимо їх від російської окупації

Партія «Європейська Солідарність» – єдина політична сила, яка у своїй програмі визначає пріоритетною стратегічною метою звільнення всіх окупованих територій – і Донбасу, і Криму. Про це лідер партії Петро Порошенко заявив у прямому ефірі каналу «Україна», відповідаючи на запитання глядачів, чи реально повернути Крим.

«Перша мета перебування у парламенті для нашої партії – забезпечення відновлення суверенітету і територіальної цілісності України і звільнення Криму. Не випадково у першій десятці нашого списку – лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв і колишній політв’язень російського режиму Ахтем Чийгоз. Українці Криму вірять в те, що ми звільнимо Крим від російської окупації», – наголосив Порошенко.

Лідер «Європейської Солідарності»  зазначив, що єдиний шлях повернення Криму – це тиск на Росію потужної міжнародної коаліції, яка була створена на підтримку України саме за його президентства.

«І саме сьогодні Рада Європейського Союзу продовжила санкції на рік у зв’язку з окупацією Криму. Світ ніколи не визнає російської окупації. І найближчим часом – це буде нашим найпершим пріоритетом, – ми змусимо Росію піти геть з Криму і повернути його Україні.  Це нелегке питання, але ми точно ті, хто за це здатен боротися», – наголосив Порошенко.