Віталій Гайдукевич: Сьогодні ДБР безпідставно обшуковує Юрія Бірюкова, завтра прийде до вояка, який захищав Україну – і на цій державі можна буде ставити крапку

Обшук у помешканні відомого волонтера, громадського діяча і кандидата в народні депутати від Партії «Європейська Солідарність» Юрія Бірюкова – це знаряддя політичного тиску і реваншу. Про це заявив журналіст, член політради Партії «Європейська Солідарність» Віталій Гайдукевич на брифінгу в офісі Партії.

«Зараз ми є свідками тиску на тих людей, які піднімали українське військо з нуля.  І якщо сьогодні з обшуками приходять до Бірюкова, завтра можуть прийти до Гайдукевича, після завтра можуть прийти до Доніка, а потім обійдуть всіх волонтерів, які споряджали армію в далекому 2014 році… Це є реванш, це є політичний тиск»,- наголосив Гайдукевич.

«І якщо сьогодні Державне бюро розслідувань, не маючи жодних підстав, приходить з обшуками до людини, яка ніколи не була матеріально відповідальною, то завтра будь-яка правоохоронна структура прийде до вояка, який захищав Україну…. Власне, на цьому моменті, на державі Україна можна буде ставити крапку»,- зауважив журналіст.