Олексій Петров: ДБР має переслідувати тих, хто розкрадав армію, а не Бірюкова чи інших волонтерів, які забезпечували її усім необхідним

Учасник бойових дій на Донбасі, член команди Партії «Європейська Солідарність» Олексій Петров заявив про політичну вмотивованість дії працівників Державного бюро розслідувань, які сьогодні проводять обшуки в помешканні волонтера Юрія Бірюкова.

«Я був волонтером з березня 2014 року. Я пам’ятаю, у якому стані було українське військо: залізні каски часів СРСР, гумові капці, радянські рації… На кожного волонтера, такого як Юрій Бірюков, люди покладали надзвичайно великі надії. Батьки наших бійців благали придбати за будь-яку ціну бронежилети, кевларові каски, тепловізори… І таких батьків були тисячі. Ми пам’ятаємо, як вся Україна збирала на це гроші. Зараз чомусь у ДБР виникли питання до одного з лідерів волонтерського руху. А чому у ДБР не виникає питання до тих, хто роками грабував українське військо – колишніх міністрів оборони, колишніх начальників Генерального штабу, політиків, які привели в Україну «русскую весну»?», – заявив Олексій Петров.

Олексій Петров зауважив, що рішення про проведення обшуку було ухвалене одразу ж після реєстрації Юрія Бірюкова кандидатом в народні депутати від партії “Європейська Солідарність”.