Артур Герасимов: так зване «розслідування ДБР» – це спецоперація проти Збройних сил України

Проросійські реваншисти, які після президентських виборів за мовчазної згоди влади розпочали масштабний наступ на всі здобутки української державності останніх 5 років, сьогодні атакують Збройні сили України. Про це на прес-конференції заявив Голова фракції БПП у Верховній Раді, член команди «Європейської Солідарності» Артур Герасимов.

«Всі знають, що ключове надбання України як держави за останні п’ять років – це наша українська армія. Всі знають, що сьогодні вона визнається однією з десяти найсильніших армії на континенті – завдяки бойовому досвіду українського воїна, завдяки матеріально-технічному забезпеченню. Саме армія є ключовим гарантом нашої української незалежності, суверенітету та територіальної цілісності. Саме тому Кремль мріє, щоб українська армія повернулася у стан, в якому вона перебувала до 2014 року, коли Збройні силу України були навмисно знищені російськими ставлениками в Міністерстві оборони України», – наголосив Артур Герасимов.

Він зазначив, що всі, хто постійно перебуває на передовій, чітко бачать різницю між тим, в якому стані була армія у 2014 році і тим, як вона забезпечена тепер.

«У 2014 році в Міністерство оборони та Генеральний штаб прийшли волонтери, які зламали десятки схем, через які руйнували і розкрадали українську армію», – нагадав Герасимов.

«Сьогодні ми бачимо реванш по відношенню Православної Церкви України, Закону про українську мову, декомунізацію… Реванш починає бити в серце української держави – в силу української армії. Так зване слідство Державного бюро розслідувань, яке сьогодні відбувається проти української армії, на мою думку, є спланованою операцією, спрямованою на підрив обороноздатності держави», – переконаний народний депутат.

Він наголосив, що документи слідчих ДБР, які становлять таємницю слідства,  невідомо яким чином потрапляють до сторонніх осіб, причетних до команди Януковича.

«Чи не означає це, що тепер усі секрети української армії будуть перенаправлятися до Кремля? Такими темпами скоро і угоду про Асоціацію між Україною та ЄС скасують», – обурився депутат.

«Я звертаюсь до українців із закликом протидіяти реваншу Кремля в Україні. Попередні п’ять років і на фронті, і на дипломатичних фронтах крок за кроком ми отримували перемоги над країною агресором. Те, що відбувається лише через місяць після зміни влади, спрямовано проти української держави. Жодним чином не маємо допустити цього реваншу», – закликав А.Герасимов.