Артур Герасимов: президент Порошенко добивався міжнародних рішень, які здавались неможливими – зокрема, ратифікації ПАРЛАМЕНТОМ НІДЕРЛАНДІВ Угоди про асоціацію

Російська влада використовує слабкість нового президента для реваншу та зміцнення своїх позиції в Україні. Петро Порошенко  і партія «Європейська Солідарність» єдині здатні протистояти цим викликам та привести Україну до членства у Європейському Союзі і НАТО. Про це представник «Європейської Солідарності», голова фракції БПП у Верховній Раді Артур Герасимов заявив в ефірі телеканалу «Прямий».  

«Зараз питання компетентності, досвіду та професіоналізму влади виходить на перший план. Якби Главою держави зараз був Петро Порошенко, зняття санкцій з російської делегації не відбулось. Наведу лише кілька прикладів, коли вже ухвалені не в інтересах України рішення завдяки втручанню Президента Петра Порошенка відмінялися.

Референдум в Нідерландах мав заблокувати підписання Угоди про Асоціацію України з ЄС. Тоді Петро Порошенко особисто провів переговори з керівництвом Нідерландів, була проведена велика робота з усіма фракціями парламенту цієї країни, були задіяні усі зв’язки Петра Порошенка в усіх міжнародних організаціях і після цього парламент Нідерландів підтримав ратифікацію Угоди.

Наступний приклад. Франція була змушена скасувати мільярдний контракт на постачання до РФ військових кораблів «Містраль». Петро Порошенко довів, що після порушення Росією головних Конвенцій ООН постачати РФ зброю неможливо. В результаті Росія не отримала ці кораблі.

Завдяки позиції Петра Порошенка президент США Дональд Трамп скасував вже призначену зустріч з главою РФ, на якій наполягав Путін. Це відбулось після захоплення Росією українських моряків», – нагадав Артур Герасимов.

Артур Герасимов наголосив, що перед командою «Європейської Солідарності» зараз стоїть виклик не допустити повернення України в орбіту Російської Федерації.

«Результативної роботи нового президента на міжнародній арені немає. Навпаки, іде реванш по всіх фронтах. Все, що за останні п’ять років зробило Україну сильнішою, намагаються поставити під сумнів: іде атака на Збройні сили України, волонтерів, в судах намагаються скасувати закону про мову, декомунізацію, люстрацію… Б’ють саме тих, хто віддаляв Україну від кремлівської Росії та наближав нас до ЄС та НАТО. Мішень номер один – це Петро Порошенко», – заявив Артур Герасимов.