Петро Порошенко: Без «Європейської Солідарності» Україна програє всі дипломатичні битви – як програла у ПАРЄ, програла звільнення наших моряків

«Європейська Солідарність» чітко визначила свої пріоритети і в оновленій назві партії, і безпосередньо у програмі – це курс на набуття повноправного членства в Євросоюзі і НАТО, що забезпечить європейський рівень життя, свобод і безпеки кожному громадянину. Це суттєво відрізняється від інших, у тому числі й демократичних сил, які не вважають першочерговим продовження проєвропейського та проукраїнського курсу нашої держави. Про це лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко заявив під час виступу у будинку культури міста Зборів на Тернопільщині.  

«Лише наша політична сила має в своїй програмі зобов’язання щодо вступу України в Євросоюз і НАТО. В інших цього немає. Чому? Бо ЦВК обмежила кількість знаків для написання програми, і для ЄС і НАТО в них просто не вистачило місця. Вони 28 років говорили про НАТО і ЄС, але тільки наша команда забезпечила ефективний прогрес на шляху до євроатлантичної інтеграції – ми за п’ять років зробили більше, ніж вони за чверть століття до нас!», – наголосив Петро Порошенко

Він підкреслив, що саме команда «Європейської Солідарності» надійно тримала дипломатичний фронт протягом останніх п’яти років.

«Тільки наша команда знає, що робити, коли робити, як долати перепони для продовження інтеграції і набуття членства в ЄС та НАТО. Як тільки нашої команди не стало – вони зразу програли всі дипломатичні битви: програли санкції ПАРЄ, програли наших моряків», – заявив Петро Порошенко.

Також Голова партії наголосив, що члени оновленої команди користуються потужним авторитетом не лише всередині країни, а й серед ключових західних союзників.

«Генерал Забродський – не просто Герой України – це військовий з унікальним бойовим досвідом, якого НАТО запрошує, щоб вчитись в нього як бити ворога. Такі представники команди «Європейської Солідарності» точно зможуть посилювати співпрацю з міжнародними партнерами і продовжувати рух на шляху до повноправного членства в НАТО та ЄС», – переконаний Петро Порошенко.