Андрій Парубій: політики діляться лише за однією ознакою – або вони захищають інтереси України, або ні

Найбільш спекулятивним питанням виборчої кампанії є поділ політиків на “нові обличчя” і “старих політиків”. Політики діляться виключно за ідеями та переконаннями, які вони захищають. Для всіх важливо – чи цей політик хоче вести Україну в Європейський Союз та НАТО, чи в Росію. На цьому представник команди Партії “Європейська Солідарність”, Голова Верховної Ради Андрій Парубій наголосив в ефірі програми “Свобода слова” на ICTV.

“Голова офісу президента Андрій Богдан, – багаторічний адвокат олігарха Коломойського та перший номер списку “Слуги народу”, колишній член Партії регіонів Дмитро Разумков . Сьогодні, виявляється, вони є “нові обличчя”, а Микола Княжицький від “Європейської Солідарності”, який за 5 років запровадив програму українського кіно, та Михайло Боднар, який звільняв Слов’янськ і був поранений  – виявляються “старими політиками”. Це подвійний обман: з одного боку нам говорять, що головна загроза для України не Росія, а якісь поділ всередині країни, а з другого – ці “нові обличчя” є насправді не новими, а трошки притрушеними давніми політиками з Партії регіонів та Комуністичної партії”. 

Андрій Парубій підкреслив, що поділ між політиками є простим та зрозумілим: чи захищаєш ти інтереси України, чи навпаки. “І тільки такий поділ є правильним”, – зазначив він.