Ірина Геращенко: Путіна не можна розжалобити закликами про дітей, його можна зупинити тільки тиском

«Європейська Солідарність» вважає план звільнення окупованих територій ключовим питанням для всіх політичних сил, і в його реалізації неприпустимо підігравати країні-агресору. А зовнішня політика України має бути активною, спрямованою на посилення проукраїнської коаліції і подальший тиск на агресора, – переконана Перший заступник Голови Верховної Ради, кандидат в народні депутати від Партії «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко.

«Зовнішня політика потребує активних дій. Путіна не можна розжалобити закликами про дітей, його країна вбивала дітей в Чечні, в Сирії, в Україні … Його, звичайно, можна розсмішити, думаю, останній місяць він сміється без перерви…  Але зупинити його можна не сміхом чи сльозами, а тільки тиском», – написала Ірина Геращенко на своїй сторінці у мережі Facebook.

«Цього тижня Слов’янськ і Краматорськ будуть відзначати п’ять років свого звільнення. Дві третини окупованої території українській владі і українській армії вдалося звільнити. Наступним ключовим питанням для кожної політичної сили має бути стратегія звільнення територій, які залишаються в окупації… І далі рухатись в цьому питанні ми маємо політико-дипломатичним шляхом і через посилення української армії»,- наголосила вона.

«Не можна дозволяти легковажності в цьому питанні, неприпустимо підігравати, в тому числі, російській пропаганді, яка сьогодні говорить, що мова – це те, що може нас розколоти… Це неправильно, неприпустимо. В питанні мови партія «Європейська Солідарність» є найбільш відкритою. Ми готові розмовляти з громадськими організаціями, з мешканцями окупованих територій. Мова точно не є тим, що нас роз’єднує»,- наголосила політик.