Лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко закликав усіх вийти 4 липня до Конституційного суду і не допустити скасування закону про люстрацію

«Завтра, 4-го липня, Конституційний суд України спробує скасувати люстраційний закон, який передбачає очищення влади від колишніх соратників втікача-президента Віктора Януковича.

Ми, українське суспільство, повинні розуміти: у руках суддів Конституційного суду – можливе рішення про повернення до влади людей, які п’ять років ненавиділи Революцію Гідності і які усі п’ять років мріяли про реванш», – про це голова партії «Європейська Солідарність», п’ятий президент України Петро Порошенко написав на своїй сторінці у мережі Facebook.

«Але ми не будемо спокійно мовчати і чекати повернення у 2013-й рік. Моя політична сила «Європейська Солідарність» разом з іншими громадськими організаціями та рухами під стінами Конституційного Суду вимагатиме справедливого і єдино вірного рішення. Реванш не пройде!

Люстрація – це шлях до політичного очищення України від її авторитарного минулого! Закликаю всіх небайдужих прийти завтра до стін КС. Реванш не пройде! Україна переможе!» , – наголосив Петро Порошенко.