Марія Іонова: Неприпустимо, щоб реваншисти і вороги України були кандидатами в народні депутати

Команда Партії «Європейська Солідарність» робить все можливе, щоб завадити реєстрації кандидатами в народні депутати представників злочинного режиму Януковича та ворогів України. Про це народний депутат України, кандидат від партії «Європейська Солідарність» Марія Іонова заявила в ефірі телеканалу «Прямий».

Зокрема, Голова Верховної Ради, член команди «ЄС» Андрій Парубій звернувся до СБУ та Прикордонної служби з вимогою надати повну інформацію про перебування колишнього керівника адміністрації Януковича Андрія Клюєва, антиукраїнського блогера Анатолія Шарія, інших одіозних персоналій на території України протягом останніх 5 років.

«Ми вважаємо неприпустимим, щоб вороги України були в списках кандидатів в народні депутати на дострокових виборах Верховної Ради 21 липня. На зустрічі з членами ЦВК нам показали листи СБУ та Прикордонної служби. Те, що ми побачили – це саботаж. Три рядки тексту, формальна відписка. Зараз на запит Голови Верховної Ради СБУ готує нову відповідь, в який, ми сподіваємося, буде наведено фактаж, який дозволить ЦВК ухвалити рішення за новими обставинами. Що стосується судової гілки влади, то в цьому питанні іде відвертий реванш. І дуже важливо, щоб громадські активісти та організації вимагали від незалежної суддівської гілки влади справедливих та прозорих рішень», – заявила Марія Іонова.