«Європейська Солідарність» проведе акцію під Конституційним судом, який завтра розглядатиме скасування закону про люстрацію

Завтра о 9.30 активісти партії Петра Порошенка «Європейська Солідарність» проведуть акцію проти  скасування закону про люстрацію. Про це йдеться у заяві партії.

«4 липня Конституційний Суд розгляне закон «Про очищення влади». Результатом може стати скасування люстрації в Україні.

Це означає, що всі чиновники часів Януковича, зможуть повернутися на високі державні посади. Скучили за Азаровим? Давно не бачили Богатирьову?  А Клюєв вже збирається до України. Колись це здавалося фантастикою, але тепер і повернення самого Януковича стає все більш реальним.

Варто Конституційному суду скасувати закон «Про очищення влади», всі проросійські політики зможуть поновитися на своїх посадах. І через суди змусити Україну виплатити їм грошову компенсацію за всі ці роки. Також КС розгляне деякі положення закону про декомунізацію. 

Партія «Європейська Солідарність» категорично проти скасування люстрації, як цього прагнуть реваншисти. Ми будемо як завтра, так і надалі, захищати право українців жити у своїй державі з правом на свою історію. Тому скасування статей закону про декомунізацію ми також вважаємо неприпустимим. Наші активісти, депутати, кандидати завтра будуть під КС аби чітко заявити позицію — ми захистимо країну від реваншу проросійських сил.

Ми не здамося, поки голос українців не буде почуто! Прибічникам Януковича не місце на державних посадах!».

Як повідомляє прес-служба партії, о 9.30 народні депутати, волонтери, представники молодіжного крила та всі небайдужі громадяни збираються під стінами Конституційного суду у столиці по вул. Жилянська, 14.