Петро Порошенко: «Європейська Солідарність» захистила Закон про люстрацію в КСУ і домоглась скасування реєстрації Клюєва і Шарія в ЦВК

Команда «Європейської Солідарності» – єдина проукраїнська сила, яка ефективно протистоїть російському реваншу всередині України і на міжнародні арені, навіть не будучи при владі. Хоча на нинішніх виборах представлена ціла низка нібито проукраїнських партій, у період активізації прокремлівської «п’ятої колони» вони демонструють пасивність і нездатність відстоювати національні інтереси України та українців. Про це заявив лідер «Європейської Солідарності», п’ятий президент України Петро Порошенко під час виступу перед громадою села Меджибіж на Хмельниччині.

«Сьогодні, коли стало важко, коли треба було битися за те, щоби «януковичі» не пройшли в Верховну Раду, в ЦВК пішли саме «Європейська Солідарність», і вчора скасували реєстрацію Клюєва, Шарія. Ми пішли до Конституційного суду і сьогодні зупинили скасування Закону про люстрацію. Коли Нацрада була заблокована представниками Коломойського – ми примусили їх сьогодні зібратися на засідання, і під нашим тиском було продовжено ліцензію Армії ФМ. Армія ФМ на лінії зіткнення продовжить мовлення. Оце є український спецназ», – наголосив Петро Порошенко.

Він підкреслив, що на відміну від інших партій, нові обличчя «Європейської Солідарності» – це люди, які боронили України протягом останніх п’яти років і на фронті, і в інформаційній війні, і на інших ділянках. Саме цей унікальний досвід захисту держави допомагає сьогоднішній команді «Європейської Солідарності» щодня здобувати перемоги над «п’ятою колоною». Та найбільше ці якості знадобляться у Верховній Раді наступного скликання.