Софія Федина: Якби не команда Порошенка, ворог міг би бути у Києві чи у Львові

Сьогодні  біля стін Конституційного суду команда «Європейської Солідарності» веде бій за збереження двох законів – про очищення влади через люстрацію і декомунізацію. Символіка катів українського народу та злочинці режиму Януковича не має знову з’явитися  у сучасній європейській Україні. Усі державницькі сили разом з командою партії «Європейська Солідарність» мають зупинити реванш проросійських сил, – про це заявила кандидат від партії «Європейська Солідарність», громадська активістка Софія Федина заявила на зустрічі з виборцями селища Меджибіж Вінницької області.

«Коли ми говоримо про декомунізацію, мені пригадується слова лідера партії більшовиків Володимира Леніна, сказані у 1921 році: «Чем больше украинцев подохнет сегодня от голода, тем меньше их придется стрелять потом». Він наш герой? Він має бути присутній на наших теренах? Моя мама з Харківщини. Вона народилася у Змієві… Як туди приїхати і піти на цвинтар, то там майже усі могили з одним прізвищем. Вони майже всі загинули під час голодомору, влаштованого сталінським режимом. Діячі часів Сталіна мають бути тут присутні? Я скажу так: у будь який час може бути щось добре, щось погане. Доброму треба вчитися, а поганого треба позбуватися. На нашій українській землі не можуть бути присутні ті, хто робив усе щоб знищити нашу державу», – заявила Софія Федина.

Софія Федина закликала усіх, кому не байдужа Україна, об’єднатися навколо «Європейської Солідарності» та зупинити реванш проросійських сил. «У 2014 році ми об’єдналися та звільнили від агресора 2/3 захопленої території. Якби ми не були разом, зараз ворог міг би бути у Києві, чи у Львові. Сьогодні знову іде бій. І він іде не за те, хто буде в парламенті, а за те, чи буде Україна взагалі».