Ірина Геращенко: 5 років тому ми звільнили Слов’янськ і Краматорськ, але всі українці мріють про звільнення Донбасу

Віце-спікер українського парламенту, кандидат в народні депутати від «Європейської Солідарності» Ірина Геращенко разом з сотнями українців пройшлася вулицями звільненого п’ять років тому Краматорська.

У відеозверненні, яке публікує Ірина Геращенко, вона зазначає, що «сьогодні Слов’янськ, Дружківка, Краматорськ святкують 5 років з дня визволення. Але всі українці мріють про звільнення Донбасу – Донецька, Луганська».

За словами Ірини Геращенко, українці також мріють про звільнення українських моряків.

«Сьогодні наша партія «Європейська Солідарність» підготувала петицію до Парламентської асамблеї Ради Європи з вимогою тиснути на Російську Федерацію негайно звільнити українських моряків». Ірина Геращенко закликала підписатися під цією петицією.

«Друзі, ми вимагаємо звільнення українських моряків! Ми звертаємось до усієї ПАРЄ з вимогою переглянути рішення щодо повернення російської делегації, ми вимагаємо від Російської Федерації негайного звільнення усіх українських політв’язнів», – зазначає Геращенко. Підписатися під петицією можна за посиланням.

5 липня 2014 року українські військові звільнили від проросійських бойовиків українські міста – Слов’янськ і Краматорськ. Вони були стратегічно важливими для України, адже розташування міст дозволяє контролювати всі дороги в радіусі кількох кілометрів.