Петро Порошенко: Команда «Європейської Солідарності» – це попадання точно «в десятку»

Збройні сили України, які зараз входять в десятку кращих на Європейському континенті, відроджені у 2014 році зусиллями мільйонів громадян України, волонтерів, представників команди Петра Порошенко «Європейська Солідарність». Парламентський «спецназ» партії  не дозволить ані скорочувати чисельність ЗСУ, ані зменшувати її матеріальне-технічне чи харчове забезпечення. На цьому лідер партії «Європейська Солідарність», п’ятий Президент України Петро Порошенко наголосив на зустрічі з прихильниками у місті Сторожинець Чернівецької області.   

«Волонтери створили нове обличчя української армії. Згадайте: в 2014 році українська армія була радянського зразку. Дякуючи волонтерському десанту в армії та Міністерстві оборони, все, що ми можемо бачити на військових парадах тепер – це результати зусиль волонтерів, членів команди «Європейської Солідарності»», – наголосив Порошенко.

Він зазначив, що від правильного вибору 21 липня величезною мірою буде залежати майбутнє української державності.  «Снайпер б’є завжди «в десятку». Коли будете думати про те, як поцілити у ворогів, у «п’яту колону» Путіна – згадайте, що ми маємо завжди бити «в десятку». Десятка – це номер «Європейської Солідарності», тож ви точно не схибите. 21 липня Україна має виграти», – наголосив лідер партії.