Петро Порошенко у Чернівцях: «Європейська Солідарність» не дасть путінським посіпакам керувати Україною

Українці не раз демонстрували російському агресору свою рішучість і бойовий дух – і рівно п’ять років тому, коли за наказом президента Порошенка звільнили дві третини окупованого Донбасу, і тепер, коли команда «Європейської Солідарності» щодня зриває плани реваншистів. Про це п’ятий президент України, лідер партії Петро Порошенко заявив під час виступу перед прихильниками у Чернівцях.

Він нагадав, як 5 липня 2014 року українське військо здобуло перші важливі перемоги у боротьбі з російською агресією. Виконуючи наказ про контрнаступ, наша армія звільнила Слов’янськ та Краматорськ. «Якби не було вторгнення російських військ, ми б точно звільнили весь окупований Донбас до останнього клаптика. Тоді ми з вами вивели країну зі смертельної небезпеки, бо Путіну не потрібен Донбас та Крим, Путіну потрібна вся Україна. Але українському народу потрібне повернення в родину європейських народів і нам точно не потрібне російське ярмо», – переконаний Порошенко.  

Головні опоненти «Європейської Солідарності» на цих виборах – Опоплатформа Бойка-Медведчука-Рабіновича та Опоблок Мураєва-Вілкула-Новінського прагнуть отримати реванш 21 липня: «Вони стають дедалі агресивніші та нахабніші. Ми не дамо їм можливості претендувати на участь в новій коаліції чи в новому Уряді, де вони сподіваються диктувати волю Москви», – говорить лідер «Європейської Солідарності» Петро Порошенко.