Петро Порошенко: «Європейська Солідарність» не дозволить реваншистам підняти голову

Гібридний план Москви завести через вибори в українську владу представників «п’ятої колони» очевидний, але партія «Європейська Солідарність» готова брати на себе функції парламентського «спецназу» і захищати усі здобутки української державності, – про це під час зустрічі з прихильниками у Кам’янці-Подільському заявив лідер партії, п’ятий президент України Петро Порошенко.

Він нагадав, що тільки за останні дні саме завдяки активній позиції партійців «Європейської Солідарності» була скасована реєстрація кандидатами у народні депутати екс-глави адміністрації Януковича Андрія Клюєва та про кремлівського пропагандиста Анатолія Шарія. Сьогодні ж активісти «Європейської Солідарності» разом з небайдужими громадянами вийшли під стіни Конституційного суду, який розглядає подання депутатів-регіоналів щодо скасування закону про люстрацію.

«Вони спробували сьогодні скасувати закон про люстрацію, – для того, щоб прихильники Януковича знову повернулися до влади в український парламент і в український уряд. Сьогодні ми вийшли  – і не дали скасувати закон про люстрацію, під яким стоїть мій підпис», – наголосив Порошенко.

«Так само ми будемо діяти, коли вони спробують скасувати закон про декомунізацію, який написаний членом нашої команди Володимиром В’ятровичем. Коли громадянське суспільство й відповідальні політики об’єднуються,  реваншистів можна зупиняти. Коли ми об’єднаємося і станемо стіною – вони знову втечуть з України», – переконаний лідер «Європейської Солідарності».